Betsafe poker

Betsafe poker pojawił się pierwszy w 2006 roku, będąc własnością BML Group. Pięć lat później poker room został sprzedany szwedzkiemu koncernowi Betsson Group, który w tym czasie był już właścicielem poker roomów Betsson i Triobet.

Pokój pokerowy był pierwotnie własnością popularnej sieci Ongame. Pod koniec 2000 roku nastąpił kryzys w sieci, w wyniku którego pomieszczenie musiało zostać opuszczone. Kilka lat później BetSafe został przyjęty do sieci Microgaming, gdzie pozostał przez długi czas. Dzisiaj Betsafe jest własnością iPoker.

Pokój skupia się na graczach z krajów skandynawskich, a także z krajów WNP. Dzięki temu przy stołach mogą tu grać użytkownicy z Rosji, Ukrainy i Białorusi. Używaną walutą jest euro.

Betsafe poker działa w oparciu o 3 dozwolone licencje. Generator liczb losowych został przetestowany i certyfikowany przez laboratoria, co potwierdza uczciwość gry. 

strona

strona ma oryginalny wygląd. W wystroju dominują odcienie szarości i czerni. Na górze znajduje się baner reklamowy, który ma na celu zapoznanie odwiedzających z aktualnymi informacjami. W nagłówku ci, którzy chcą grać na pieniądze w Betsafe Poker, zobaczą nazwy sekcji. 

Rejestracja

W prawym górnym rogu strony możesz łatwo znaleźć zielony przycisk rejestracji. Po kliknięciu zostaniesz natychmiast przeniesiony na stronę tworzenia nowego konta, gdzie będziesz musiał uzupełnić zestaw danych osobowych, które są standardowe dla każdego pokoju pokerowego: e-mail, hasło, imię i nazwisko, kod pocztowy, adres, numer telefonu. Po wprowadzeniu i zweryfikowaniu swoich danych osobowych, wybierz walutę swojego konta do gry i kliknij przycisk „Utwórz konto”. 

Weryfikacja Weryfikację

tożsamości można zażądać na każdym etapie aktywności w grach. Z reguły kwoty do 100 euro można wypłacić bez weryfikacji.

Po zatwierdzeniu płatności lokalizacja gracza jest zawsze monitorowana. Wniosek o wycofanie z terytorium kraju objętego zakazem zostanie anulowany.

Aby potwierdzić Twoją tożsamość, na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie weryfikacyjne oraz lista wymaganych dokumentów:

 • kopia paszportu lub prawa jazdy;
 • dowód adresu (wyciąg bankowy lub rachunek za media);
 • zdjęcie 2 stron plastikowej karty lub zrzut ekranu elektronicznego portfela.

Zwykle procedura weryfikacji trwa jeden dzień. 

Zasilenie konta

Główne metody płatności do gry w pokera betsafe: karty bankowe, Skrill, Neteller, paysafecard, ecoPayz, MuchBetter, Trustly, Interac. Systemy płatności mogą się różnić w zależności od kraju zamieszkania. Minimalna kwota depozytu to 10 €, wypłata to 20 €.

Wypłata środków

Wypłata jest również przetwarzana z klienta pokerowego (wybierz Kasjer, dalej – Wypłata). Środki możesz wypłacić za pomocą portfela elektronicznego (procedura trwa kilka minut), plastikowej karty (pieniądze są odbierane w ciągu 5 dni), przelewu bankowego (do tygodnia). 

Aplikacja mobilna BETSAFE

Istnieje wiele dobrych powodów, aby grać w poker roomie Betsafe. Pokerroomy tej sieci są najbardziej rozpoznawalne w branży pokerowej. Charakteryzują się wysokim natężeniem ruchu, co umożliwia utrzymanie stawek na wysokim poziomie. Konkurencja w pokoju pokerowym Betsafe jest poniżej średniej, co oznacza, że ​​przy odpowiedniej strategii każdy może łatwo dostać się na sam szczyt. 

Betsafe oferuje swoim graczom możliwość grania w pokera bezpośrednio z ich telefonów komórkowych, gdziekolwiek się znajdują. Aplikacja mobilna jest dostępna dla wielu systemów operacyjnych, takich jak Windows, Android i IOS.

Aby zainstalować aplikację betsafe na Androida, musisz: 

 1. Wejdź na oficjalną stronę z telefonu.
 2. Wybierz sekcję „Poker”. 
 3. Kliknij zakładkę „Poker mobilny”.
 4. Kliknij łącze pobierania. 
 5. Po pobraniu pliku APK BETSAFE do gadżetu otwórz i uruchom instalację. 

Aplikacja betsafe ios i Android nie zajmuje dużo miejsca, nie zwalnia tempa. Zaleca się pobranie aplikacji wyłącznie z oficjalnej strony internetowej pokoju, ponieważ tam nie ma wirusów i jest dostępna do pobrania za darmo. 

Funkcjonalność aplikacji mobilnej nie różni się od wersji stacjonarnej: dostępne są wszystkie turnieje, istnieje możliwość doładowania konta gry i wypłaty wygranych na kartę, kontaktu z obsługą techniczną i innych funkcji. 

Rake i rakeback

Standardowy system rakeback w pokoju pokerowym pozwoli Ci otrzymać do 30% rakebacku. Rakeback wypłacany jest w formie punktów, które w każdej chwili możesz wymienić na pieniądze.

graczy

Bonus powitalny

Aby grać na Betsafe Poker, musisz mieć 2000 €. Wcale nie jest to konieczne, jednak jeśli gracz chce otrzymać 100% premii do pierwszego depozytu, nie można zrezygnować z tej kwoty. Po przeniesieniu pokoju pokerowego do sieci iPoker w 2020 roku nastąpił znaczny wzrost ruchu. 

Bonus nie anuluje wymiany punktów gry na pieniądze w ramach programu lojalnościowego. Podczas prezentu całkowity rakeback sięga 50%.

Gracz nie musi wprowadzać kodu promocyjnego ani aktywować go za pośrednictwem usługi wsparcia. 

Promocje Betsafe Poker

W większości krajów nie przewiduje się żadnych promocji. Jednak w niektórych dostępnych jest kilka ofert promocyjnych. 

Misje karciane

Ta promocja polega na codziennym wykonywaniu prostych zadań przy pokerowym stole. Powiedzmy, że musisz wygrać 15 razy w ciągu dnia parą asów. Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje zdrapkę z natychmiastową nagrodą. Mogą to być pieniądze do 1000 € lub bilety turniejowe do 100 €.

Każdy gracz może otrzymać 4 zdrapki tygodniowo. 

Football Predictor

Dość popularną ofertą promocyjną jest Football Predictor. Zasadą misji jest zdobywanie punktów gry i zdobywanie biletów. Jeśli gracz zdobędzie 250 punktów, to otrzymuje bilet do piłki nożnej, w którym musi odgadnąć od 6 do 16 wyników meczów. Nagrody zależą od powodzenia prognozy: wejście do freerolla lub bilety turniejowe o wartości do 100 €.

Twister Races

Twister to turniej turbo dla 3 graczy. Bilety o wartości 12 500 euro do zgarnięcia w cotygodniowym wyścigu. Liczba punktów w tabeli liderów zależy od wysokości wpisowego i wyniku w turnieju.

Minimalna nagroda to 20 €, główna nagroda to 1000 €. W promocji może być do 250 zwycięzców tygodniowo. 

Podsumowanie Betsafe Poker

Po rejestracji, pierwsze kilka miesięcy będzie dla gracza korzystne dzięki łatwemu bonusowi w wysokości 2000 €. Rejestracja w Betsafe Poker jest dobrym rozwiązaniem, jeśli kraj gracza nie znajduje się na liście zbanowanych. 

Wśród zalet pokoju pokerowego Betsafe są następujące:

 1. Wysoki ruch w sieci iPoker.
 2. Programy sterujące statystykami są aktywne.
 3. Dozwolone jest jednoczesne otwarcie do 16 stołów kasowych.
 4. Wysokie limity wypłat (50 000 EUR dziennie).
 5. Niezawodny i szybki klient pokerowy.
 6. Poważna licencja od MGA (Malta Gaming Authority).

Jednak oprócz zalet zawsze istnieją wady: 

 1. w wielu krajach nie można się zarejestrować i grać.
 2. Listy oczekujących zostały anulowane. 
 3. Dla pokerzystów, którzy konsekwentnie wygrywają, rakeback może zostać automatycznie odcięty.  
 4. Pola uczestników nie można nazwać słabym.
 5. Zgodnie z nowymi zasadami, korzystanie z oprogramowania pokerowego może mieć ograniczenia. 

Jedną z głównych zalet pomieszczenia jest wsparcie operacyjne. Kolejną niepodważalną zaletą strony jest polityka premiowa. Pokój daje świetny start początkującym. Dzisiaj poker room aktywnie się rozwija i zwiększa swoją frekwencję dzięki regularnym promocjom.